9025–9036 termék, összesen 9627 dbSorted by popularity
Dekorfólia hologram glitterek 14 x 14 cm, 5 db/csomag
839 Ft
Termékkód:
20745
| Marka | Pentart |
|---|---|
| Űrtartalom | 14 x 14 mm |
| Szín | glitterek |
Dekorfólia hologram pontok 14 x 14 cm, 5 db/csomag
839 Ft
Termékkód:
20744
| Marka | Pentart |
|---|---|
| Űrtartalom | 14 x 14 mm |
| Szín | pontok |
Dekorfólia metálzöld 14 x 14 cm, 5 db/csomag
739 Ft
Termékkód:
20742
| Marka | Pentart |
|---|---|
| Űrtartalom | 14 x 14 mm |
Dekorfólia metálmagenta 14 x 14 cm, 5 db/csomag
739 Ft
Termékkód:
20740
| Marka | Pentart |
|---|---|
| Űrtartalom | 14 x 14 mm |
| Szín | magenta |
Doboz, osztott fényképtartó tetővel 19,5 x 19,5 x 5 cm
2.479 Ft
Termékkód:
20731
| Marka | Penta collection |
|---|
Stencil G méret 21×29,7 cm Kitchen tag
2.639 Ft
Termékkód:
20525
| Marka | Stamperia |
|---|---|
| Stencil méret | 21 x 29,7 cm |
Textilfesték 50 ml neonnarancs
1.059 Ft
Termékkód:
20177
| Marka | Pentart |
|---|---|
| Űrtartalom | 50 ml |
| Szín | neon narancs |