1681–1692 termék, összesen 9627 dbSorted by popularity
Kőhatású paszta 100 ml barnagránit
1.399 Ft
Termékkód:
29711
| Marka | Pentart |
|---|---|
| Űrtartalom | 100 ml |
| Szín | barnagránit |
Krémes akrilfesték matt 60 ml világoskék
1.099 Ft
Termékkód:
29690
| Marka | Pentart |
|---|---|
| Űrtartalom | 60 ml |
| Szín | világoskék |
Fém fülbevaló alap lencsével, 13 x 18 mm (3 pár/csomag) – ezüst
2.339 Ft
Termékkód:
29465
| Marka | Penta collection |
|---|
Színezék oldat alkoholos 10 ml citromsárga
789 Ft
Termékkód:
29414
| Marka | Pentart |
|---|---|
| Űrtartalom | 10 ml |
| Szín | citromsárga |
Stencilező paszta gyöngyház 50 ml vattacukor
1.279 Ft
Termékkód:
29403
| Marka | Pentart |
|---|---|
| Űrtartalom | 50 ml |
| Szín | vattacukor |